KONST / Litografier / Färglitografi 7528197

nr 752 8197

Färglitografi

signerad, Komposition, 120/220, bladets mått: . 76 x 47

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 9 april 2012
kl 17:48:23

3/4 13:16:37 1      Vinnande bud
8/4 22:42:45 2      150 kr