KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13581442
nr 1358 1442
Oljemålningar
2 st. Signerad KVO. Olja på duk, 60x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:19:50
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr