ÖVRIGT / Mattor / Chondzoresk 4103026
nr 410 3026
Chondzoresk
Semi-antik, 130x215, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, hål, lagning, lättare färgblödning, mindre skador, svarta garnet korroderat, even partly heavier wear, minor holes, minor colourblead, minor damages, corroded black
Utrop:
4.500 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3