FURNITURE / Tables / Bedside table 8941084
*
nr 894 1084
BEDSIDE TABLE
1950s, length: 43, width: 33, height: 54,
50-tal, längd: 43, djup: 33, höjd: 54
Estimate:
400
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday May 12 2014
at 19:38:59
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/5 22:49:03
1
100 kr
11/5 18:01:48
2
150 kr
11/5 18:03:27
1
200 kr
12/5 16:16:56
3
Vinnande bud
12/5 16:18:13
1
300 kr
12/5 16:18:31
1
400 kr
12/5 16:24:22
1
500 kr
12/5 19:33:38
3
justering av budtak
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord
-
7023 LAMP TABLE
with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:11
-
7090 PEDESTAL
stenskivor. Height: 66 cm, damaged.
Auction ends
in a week
19 jan at 20:49
-
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, Nordiska Kompaniet, Swed..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:22
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
BEDSIDE TABLE
Read more about 50/60-tal
nr 894 1084
BEDSIDE TABLE
1950s, length: 43, width: 33, height: 54,
50-tal, längd: 43, djup: 33, höjd: 54
| Estimate: | 400 |
|---|---|
| Sold: | SEK 500 |
| Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 9/5 22:49:03 | 1 | 100 kr |
| 11/5 18:01:48 | 2 | 150 kr |
| 11/5 18:03:27 | 1 | 200 kr |
| 12/5 16:16:56 | 3 | Vinnande bud |
| 12/5 16:18:13 | 1 | 300 kr |
| 12/5 16:18:31 | 1 | 400 kr |
| 12/5 16:24:22 | 1 | 500 kr |
| 12/5 19:33:38 | 3 | justering av budtak |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord
-
7023 LAMP TABLE
with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:11 -
7090 PEDESTAL
stenskivor. Height: 66 cm, damaged.
Auction ends
in a week
19 jan at 20:49 -
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, Nordiska Kompaniet, Swed..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:22
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



