KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Konstmapp 16417200

nr 1641 7200

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Konstmapp, 11 st, "Dikter till Lou". Signerad, numrerad 169/225. Bladets mått: 44x30 cm, oramade lösa blad, 4 st saknas

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 18:29:22

8/9 16:34:58 1      Vinnande bud

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks