MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Kökspall 17144122

nr 1714 4122

Kökspall

Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad stomme. Höjd: 59 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:43:33

18/7 21:44:40 1      500 kr
28/7 20:34:13 2      Vinnande bud