KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 11796071

nr 1179 6071

Lars Jerhammar

(f. 1942), Sverige

Tavlor, 2 st, Digitalkonst, Organisk komposition. Signerad, numrerad 1/50, motivet: 69x69 cm

Lars Jerhammar, svensk grafisk designer, illustratör född 1942.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 april 2018
kl 20:34:12

Lars Jerhammar

Läs mer om Lars Jerhammar