ÖVRIGT / Diverse / Schatull 5122206
nr 512 2206
Schatull
med 4 karaffer + ett fat, 1800-tal, (fanérskador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 3 mars 2008
kl 17:42:36
700 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.200 kr
2.200 kr