KONST / Litografier / Färglitografi 11222137
nr 1122 2137
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Färglitografi, Torsten Renqvist (1924-2007), PT, signerad, 46x56
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 19:20:15
10/8 05:35:28
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist