KONST / Litografier / Färglitografi 9287246
nr 928 7246
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Leopold Fare (1926-1996), 139/200, signerad, motivet: 50x40
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 december 2014
kl 20:02:16
100 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare
nr 928 7246
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 1 december 2014 |
Leopold Fare