MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 14476381
nr 1447 6381
MIRROR
Empire. Height: 128, wear, damages.
Empire. Höjd: 128
Condition: slitage, skador
700
SEK 600
Monday February 7 2022
at 19:00:00
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren