KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15774193
nr 1577 4193
Gustav Croner
(1889-1962), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 97/310, Byggandet av Tunnelbana Hötorget. Bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
måndag 13 november 2023
kl 18:02:22
Gustav Croner
Läs mer om Gustav Croner
Gustav Croner
Läs mer om Gustav Croner
nr 1577 4193
Gustav Croner
(1889-1962), Sverige
måndag 13 november 2023 |
Gustav Croner