KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15774193

nr 1577 4193

Gustav Croner

(1889-1962), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 97/310, Byggandet av Tunnelbana Hötorget. Bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

måndag 13 november 2023
kl 18:02:22

Gustav Croner

Läs mer om Gustav Croner