KONST / Litografier / Färglitografier 13475033
nr 1347 5033
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 62x45 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:24:01
13/9 10:04:02
700 kr
13/9 19:54:08