KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17102058
nr 1710 2058
Signe Barth
(1895-1982), Sverige
Interiör med kvinna. Signerad, daterad -56. Akvarell, bildmått: 40x26 cm, yttermått inklusive ram: 53x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:39:30
12/6 20:36:00
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Signe Barth
Läs mer om Signe Barth