KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16003051
nr 1600 3051
Otto Paju
(1926-2016), Estland
Träsnitt, Svalor. Provtryck. Signerad O Paju, daterad 53. Bildmått: 25,5x26,5 cm, yttermått inklusive ram: 43x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:58:38
500 kr
600 kr
Otto Paju
Läs mer om Otto Paju