BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Fönsterbelysning 16033107
*
nr 1603 3107
Fönsterbelysning
3 st, Tilgman Keramik, keramik, 1900-talets mitt. Höjd: ca 20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 19:30:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/3 18:40:47
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fönsterbelysning keramik ljuskronor tilgman keramik tilgmans keramik
-
4119 Hallykta
mässing. Höjd: 33 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:48
-
4218 Ljuskrona
Allmoge, trä, bemålad. Höjd: 50 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:43
-
3332 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 55 ca
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:21
-
3234 Ljuskrona
Höjd: ca 60 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:18
-
9269 Ljuskrona
Oscariansk, med prismor, mässing, + takkupa i glas..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:06
-
3418 Ljuskrona
Rokokostil. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:28
*
Fönsterbelysning
nr 1603 3107
Fönsterbelysning
3 st, Tilgman Keramik, keramik, 1900-talets mitt. Höjd: ca 20 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/3 18:40:47 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fönsterbelysning keramik ljuskronor tilgman keramik tilgmans keramik
-
4119 Hallykta
mässing. Höjd: 33 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:48 -
4218 Ljuskrona
Allmoge, trä, bemålad. Höjd: 50 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:43 -
3332 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 55 ca
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:21
-
3234 Ljuskrona
Höjd: ca 60 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:18 -
9269 Ljuskrona
Oscariansk, med prismor, mässing, + takkupa i glas..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:06 -
3418 Ljuskrona
Rokokostil. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:28