KONST / Litografier / Litografi 7954515
nr 795 4515
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Litografi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), 328/350, signerad, motivets mått: 68x47
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:35:22
30/11 09:13:20
1.000 kr
30/11 20:56:56