MÖBLER / Bord / Skrivbord 3743486

nr 374 3486

Skrivbord

1890-tal, längd: 103, djup: 53, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 5 september 2005