BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9952112
*
nr 995 2112
Golvlampa
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:55:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 01:32:10
1
150 kr
15/11 14:35:10
2
350 kr
16/11 13:29:33
3
450 kr
16/11 13:58:02
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:41
-
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:43
-
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:59
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2112
Golvlampa
1950-tal
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/11 01:32:10 | 1 | 150 kr |
| 15/11 14:35:10 | 2 | 350 kr |
| 16/11 13:29:33 | 3 | 450 kr |
| 16/11 13:58:02 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:41 -
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:43 -
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:59



