Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9952112



*

nr 995 2112


Golvlampa

1950-tal


Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 19:55:07


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/11 01:32:10 1      150 kr
15/11 14:35:10 2      350 kr
16/11 13:29:33 3      450 kr
16/11 13:58:02 2      Vinnande bud



  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
  • 6628 Golvlampa
    Aneta. Höjd: 95 cm
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:41
  • 6626 Golvlampa
    Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:43
  • 6038 Golvlampa
    Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:59




Ladda ner broschyr