MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8941088
*
nr 894 1088
Nattygsbord
längd: 53, djup: 28, höjd: 54
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:05:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 17:12:57
1
500 kr
8/5 17:56:24
1
600 kr
11/5 13:17:39
2
Vinnande bud
11/5 22:30:56
2
justering av budtak
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord
-
9254 Sängbord
ett par, vitmålade med teakskiva, 44x37. Höjd: 68 cm
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:35
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1088
Nattygsbord
längd: 53, djup: 28, höjd: 54
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 17:12:57 | 1 | 500 kr |
8/5 17:56:24 | 1 | 600 kr |
11/5 13:17:39 | 2 | Vinnande bud |
11/5 22:30:56 | 2 | justering av budtak |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord
-
9254 Sängbord
ett par, vitmålade med teakskiva, 44x37. Höjd: 68 cm
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:35