KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 13442280
nr 1344 2280
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Torrnålsgravyr, Lasse Söderberg (f. 1941). EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, daterad 1983,24x32 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:38:37
100 kr
200 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)