MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6994210

nr 699 4210

Matsalsbord

1940-tal, längd: 120, djup: 120, höjd: 75 + 2x50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 maj 2011
kl 18:15:44

30/5 18:10:44 1      Vinnande bud