KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14598457
nr 1459 8457
Poul Ströyer
(1923-1996), Sverige
Signerad, blandteknik, Gunnar sträng. Bladets mått: 30x39cm, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:32:44
2/4 02:12:56
100 kr
4/4 20:17:13
Poul Ströyer
Läs mer om Poul Ströyer