KONST / Litografier / Litografier 8181113
nr 818 1113
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografier, 3 st, Oscar Reutersvärd (1915-2002), signerade, motivets mått: 57x37
Kondition: oramade
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:26:37
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd