KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5075581

nr 507 5581

Gravyrer

4 st, 1800-tal 26x18

Utrop:

300 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 4 februari 2008
kl 16:13:30