ÖVRIGT / Leksaker / Docksäng 6183305
nr 618 3305
Docksäng
1800-tal, järn
Kondition: mindre skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 januari 2010
kl 18:33:16
150 kr
550 kr
550 kr
850 kr
950 kr