KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11919087

nr 1191 9087

Oidentifierad konstnär. Highland, 30x50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 juni 2018
kl 19:36:18