KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10749451
nr 1074 9451
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Etsning, Oidentifierad konstnär, signerad, 19/21, motivet: 30x25 cm
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2016
kl 18:31:45
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender
Johnny Friedlaender
nr 1074 9451
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 12 december 2016 |
Johnny Friedlaender
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.Läs mer om Johnny Friedlaender