KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13342443
nr 1334 2443
John Jon-And
(1889-1941), Sverige
Etsning, Porträtt, Signerad. Motivet: 16x12 cm
John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:55:33
100 kr
350 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
John Jon-And
Läs mer om John Jon-And