KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12872140
nr 1287 2140
Etsning
Oidentifierad konstnär. Hamn motiv, signerad. 1881. Motivet: 59x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:01:49
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr