KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188114
nr 1718 8114
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Sommarkväll vid Gådeå kvarn. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 49x53
Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 18:35:10
700 kr
1.000 kr