KONST / Litografier / Färglitografi 13152011
nr 1315 2011
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/ 110. Motivet: 65x48 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:57:52
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
23 mar