KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658032
nr 1365 8032
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1948. Landskap. Signerad. Olja på duk, 38x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:51:39
300 kr
350 kr
450 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers