GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5315516

nr 531 5516

Figurin

Gips, Ruth Milles, höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2008
kl 16:30:49

30/6 08:56:54 1      Vinnande bud