KONST / Litografier / Litografi 9223202
nr 922 3202
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Litografi, Anders Wallin (f. 1953), "Båthuset", 8/10, signerad, motivet: 37x53
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:00:00
3/11 18:27:05