ÖVRIGT / Diverse / Pipställ 10616152

nr 1061 6152

Pipställ

Björk, 1800-tal, höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 10 oktober 2016
kl 19:47:22