ART / Lithographs / Litograph in colors 7393351
nr 739 3351
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 11/30, subject size: 60x47,
Signerad, 11/30, motivets mått: 60x47
SEK 150
Monday February 6 2012
at 18:13:25
31/1 10:32:58
100 kr
6/2 14:58:39