KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599405
nr 1259 9405
Lauri Nila
(1898-1983), Finland
Oljemålning, Segelbåt, Signerad. Olja på pannå, 18x23 ca
Lauri Nila, finländsk bildkonstnär född 1898, död 1983.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:42:02
3/6 16:40:07