KONST / Litografier / Färglitografi 17515070

nr 1751 5070

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Signerad, numrerad Ea, daterad -90, hus. Färglitografi, bildmått: 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:36:46

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman