KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9421845
nr 942 1845
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på papper, 58x38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:59:58
26/4 21:36:30
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt