KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757369
nr 1275 7369
Oidentifierad konstnär. Detaljskiss. Signerad Holmlund. Olja på duk, 64x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:11:16
100 kr
150 kr
200 kr