KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13988049
nr 1398 8049
Oidentifierad konstnär. Signerad M Myra, solande kvinna, 2000. Olja på duk, 73x100 cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:04:18
300 kr
350 kr