BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 6306453

nr 630 6453

Arthur Percy

(1886-1976), Sverige

Ljusstakar, 1 par, Arthur Percy (1886-1976), Gefle, höjd: 13

Kondition: slitage, skador, lagad

måndag 22 mars 2010
kl 19:29:58

Arthur Percy

Läs mer om Arthur Percy
Gefle Porslinsfabrik AB