KONST / Litografier / Färglitografi 8873099
nr 887 3099
Färglitografi
Danka Jaworska (f. 1951), 8/65, signerad. , dansös, motivet: 37x26
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:41:33
13/4 09:42:28
13/4 21:49:20
150 kr