Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Ramar 3033346



*

nr 303 3346


Ramar

3 st. förgyllda,


Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 8 mars 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/3 22:01:13 1      100 kr
7/3 12:22:10 2      200 kr
7/3 16:09:42 3      200 kr
8/3 15:06:00 4      500 kr
8/3 15:10:34 5      300 kr
8/3 15:15:42 5      350 kr
8/3 15:41:24 1      500 kr
8/3 15:48:18 1      550 kr
8/3 15:58:43 6      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
  • 7211 Miniatyrer
    ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:17




Ladda ner broschyr