KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16087089

nr 1608 7089

Blandteknik

2 st, orientalisk. Blandteknik, bildmått: 13x8cm, yttermått inklusive ram: 36x32cm. Ej Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2024
kl 18:11:23

22/3 15:00:04 1      Vinnande bud