KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8849834
nr 884 9834
Etsning
oidentifierad konstnär, 22/30, Vårvinter, signerad. , motivet: 19x20
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:46:58
30/3 20:47:34
Etsning
nr 884 9834
Etsning
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 31 mars 2014 |
| 30/3 20:47:34 | 1 | Vinnande bud |