MÖBLER / Bord / Bord 13141238

nr 1314 1238

Bord

med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 52 cm, höjd: 47 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:29:48

Superellipsbordet