KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894183
nr 1689 4183
Karsten Keiseraas
(f. 1912), Norge
Oljemålning, Hus vid kust. Signerad. Olja på pannå, 48x59 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:40:55
24/3 18:35:55
24/3 18:36:56
Karsten Keiseraas
Läs mer om Karsten Keiseraas