GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 11211292

nr 1121 1292

VASE

China, 20th century, height: 44 cm, bruksslitage.

Kina, 1900-tal, höjd: 44 cm

Condition: bruksslitage

400

SEK 100

Monday August 7 2017
at 19:38:56

2/8 22:21:29 1      Vinnande bud